.

.

6' Полиестер током Целе Слинг Бескрајан Успон Слинг Бели 17000LBS Вертикална

6' Полиестер током Целе Слинг Бескрајан Успон Слинг Бели 17000LBS Вертикална

RSD 32.80

Сума
Доступно за наручивање

6 метара Бели током целе слинг Оцењено капацитет : ВЕРТИКАЛНИ : 17 000 фунти (типичан капацитет САД : 16 800 фунти) ОГРЛИЦУ : 13 600 фунти (типичан капацитет САД : 13 400 фунти) БАСКЕТ : 34 000 фунти (типичан капацитет САД : 33 600 фунти) Долази са упозорења лист и упутствима за безбедан пракси.Бренд : Ја.

Декларирани характеристики

Сродни производи